Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Manager

Telefon numarası : +8613818681174

Naber : +8613818681174

Free call

P307 Çikolata Kaplı Meyve Enerji Protein Bar Yapma Makinesi

Min sipariş miktarı : 1 takım Fiyat : Negotiate
Ambalaj bilgileri : Fümigasyon içermeyen ahşap kutu Teslim süresi : 14-30 iş günü
Ödeme koşulları : L/C, T/T, Western Union, MoneyGram Yetenek temini : 1 takım/hafta
Menşe yeri: ÇİN Marka adı: iPAPA
Sertifika: CE Model numarası: P307

Detay Bilgi

Kapasite: 10-60 adet/dk Ürün Şekli: Çubuk, yuvarlak, şerit, kare, piramit, disk vb.
Ürün ağırlığı: 10-250g Güç: 9 kw
Gerilim: 220V, Tek faz boyut: 8000*2500*1450mm
Ağırlık: 1300KG Malzeme: Paslanmaz çelik 304
Garanti: 1 yıl Satış Sonrası Hizmet Verilir: Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler
Şart: Yeni Uygulama: protein bar, enerji bar, meyve barı, hurma barı, çikolata barı, kurabiye vb.
Vurgulamak:

P307 Protein Bar Ekstruder Makinesi

,

Kaplamalı Protein Bar Ekstruder Makinesi

,

9kw çikolata bar yapma makinesi

Ürün Açıklaması

P307 Çikolata Kaplı Meyve Enerjisi Protein Bar Yapma Makinesi
 
Açıklama:
 
P307 Çikolata Kaplı Meyve Enerjisi Protein Bar Yapma Makinesi, protein bar ekstruder makinesi, protein bar kesici, çikolata kaplama, çikolata soğutma tüneli, 180 ° döndürme konveyörü, bağlantı konveyörü, akış sarma makinesi içerir.Müşteri, uygun sıralama için gereken makineleri özgürce seçebilir.
 
Protein bar kesme makinesiçubuk şekillendirme makinesidir, ekstrüzyon memeleri çubuk genişliği ve yüksekliğine göre özelleştirilebilir.Protein çubuğu yapma makinesi, çubuk uzunluğunu ekran paneli ile ayarlayabilir.
 
çikolata kaplamabar dışında çikolata kaplama için temel ekipmandır, çikolata kaplama bar üzerinde tamamen kaplanabilir veya alt kaplama yapılabilir, tabii ki çikolata kaplama makinesi bar ürünlerinin yanı sıra diğer yiyecekleri de kaplayabilir.
 
Çikolata soğutma tüneli, çikolata soğutması için temel ekipmandır. Soğutma tüneli, minimum eksi 20 ℃ sıcaklığa ulaşmak için güçlü 3P güç soğutma ünitesine sahiptir.Soğutma çikolatası dışında müşteri, çikolata kaplamasız yapışkan çubuklar yapmak için soğutma tünelini protein bar makinesinin hemen arkasına bağlayabilir.
 
180 ° Dönen konveyör, yerden tasarruf sağlamak için soğutma tüneli ile akış sarma hattını bağlamak için kullanılır.Müşteri, protien bar üretim hattı için yeterli alana sahip olduğu sürece onu çıkarabilir.Ayrıca, müşterinin fabrika düzenini karşılamak için döndürme konveyörünü farklı radyanlara (90 ° gibi) göre özelleştirebiliriz.
 
Akış sarma hattı, akış sarma makinesine girmeden önce çubukları sıralamak ve saymak için otomatik sensöre sahiptir ve film aşağı sarma tipi, özellikle kırılgan ve yapışkan çubukları korumak için çubukları kırılmaya veya deforme olmaya karşı mükemmel bir şekilde koruyabilir.
 
P307 Çikolata kaplı protein bar yapma makinesi, protein bar, meyve barı, enerji barı, hurma barı, hindistan cevizi barı, beslenme barı, güç barı, çikolata barı, bar şeklindeki kurabiyeler, hurma rulosu, hurma ısırıkları gibi bar ürünleri için özel olarak tasarlanmıştır. disk vb.
 
P307 Çikolata kaplı protein bar yapma makinesi, düşük üretim, yeni iş veya sınırlı alan için özel olarak tasarlanmış küçük protein bar hattımızdır.Dakikada maksimum 60 adet bar gibi düşük bir kapasiteye sahiptir, müşterinin büyük kapasiteye ihtiyacı varsa, müşterinin seçmesi için P400 Çok sıralı protein bar ekstruderimiz var.
 
Özellikler:

modeli P307
Kapasite 10-60 adet/dak
ürün şekli çubuk, yuvarlak, şerit, kare, piramit, ısırık vb.
Ürün ağırlığı 10-250g
Voltaj 220V, tek fazlı
Güç 9 kw
Boyut 8000*2500*1450mm
Ağırlık 1300KG

 
 
P307 Çikolata Kaplı Meyve Enerji Protein Bar Yapma Makinesi 0
P307 Çikolata Kaplı Meyve Enerji Protein Bar Yapma Makinesi 1
 
 
bar prP307 protein bar yapımından kaynaklanırmakine:
P307 Çikolata Kaplı Meyve Enerji Protein Bar Yapma Makinesi 2
 
Uygulama:
 
Komple Küçük çikolata kaplı protein bar üretim hattı videosu:
 

 
Paketleme makinesi videosu ile küçük meyve barı üretim hattı:
 

 
Küçük çikolata kaplı hurma üretim hattı videosu:
 

 
Granül yağmurlama videosu ile çift katmanlı çubuk üretim hattı:
 

 
İlgili ürün
 
Küçük P301 Tahıl Bar Yapma Makinesi
 
Papa küçük tahıl bar yapma makinesi, çıtır pirinç, şişirilmiş pirinç, tahıllar, granolalar, fındık, tohumlar, kuru meyveler, protein tozu, öğütülmüş fındık tozları veya enerji elementlerine dayalı çubuklar yapmak için tasarlanmıştır.Böylece, levha çubuk şekillendirme makinesi şişirilmiş pirinç çubuğu, pirinç çıtır/pirinç krispies, tahıl çubukları, granola çubukları, müsli çubukları, fındık çubukları, tohum çubukları, kuru meyve çubukları, protein çubukları, güç çubukları, fıstık çubukları, susam çıtırları yapabilir ve diğer enerji çubukları.Papa küçük P301 Otomatik levha çubuk yapma makinesi, malzeme karışımını istenen yükseklik ve genişlikte bütün bir levhaya yuvarlamak için levha haddeleme teknolojisini kullanır, ardından levha, her biri tek tip boyutlu çubuklar olacak şekilde dikey ve yatay kesme bıçakları ile kesilir.

 

Küçük tahıl barı kesme makinesi, laboratuvar ve diğer küçük barkey dükkanı kullanımı için tasarladığımız döşeme çubuğu oluşturucudur. Küçük gıda barı pres makinesinin kapladığı alan çok küçüktür ve bu, çok sınırlı çalışma alanına sahip müşteriler için çok uygundur. ancak diğer sıradan enerji çubuğu üreticisinin yapamayacağı sert protein bar gıdasını yapmanız gerekir. Mini tahıl barı yapma makinesi, besleme hunisi, çift silindirler, soğutma fanları, kesme ünitesi, konveyör ve kontrol kutusu içerir.

P307 Çikolata Kaplı Meyve Enerji Protein Bar Yapma Makinesi 3

P307 Çikolata Kaplı Meyve Enerji Protein Bar Yapma Makinesi 4
 
Özellikler:
 

modeli P301
Kapasite 100-130 KG/SAAT
soğutma tipi Soğutma fanları
Voltaj 380V, üç fazlı
Güç 5 kw
Boyut 2500*120*1200mm
Ağırlık 450kg
 

 

 

Avantajlar:
Küçük ayak izi boyutu: 10㎡

Düşük güç tüketimi

Düşük yatırım.

Operatör gerekli: 1

Malzeme: fındık, kavun tohumları, meyveler, pop pirinç, granola veya bunların karışımı

Çok yönlü ürünler: fındıklı bar, granola bar, pirinç barı, meyve barı, enerji barı...

Bağlayıcı: jaggery, glikoz, bal, hurma, çikolata, meyve reçeli...

Kurulum: teslimattan önce hazır kurulum, sadece kablo hattına bağlanmanız yeterlidir.

Öğrenmesi kolay: bir saatlik çevrimiçi eğitim

Teslim süresi: 18 gün

Paket: Uzun süreli nakliye için uygun tahta sandık ihraç edin..

 
P301 Döşeme çubuğu şekillendirme makinesi tarafından üretilen çubuklar:
 
P307 Çikolata Kaplı Meyve Enerji Protein Bar Yapma Makinesi 5

1.Tahıl çubuğu kaplama kesme makinesi tam otomatik mi?

Tahıl çubuğu imalat makinesi otomatik bir makinedir, tüm tahıl çubuğu üretim süreci, tahıl çubuğu ekstrüzyonu, tahıl çubuğu haddeleme ve döşeme, tahıl çubuğu kesme ve tahıl çubuğu taşımayı içerir. Müşterilerin sadece iyi karıştırılmış malzemeleri döşeme çubuğunun haznesine koyması gerekir. Eskiden, tahıl barı veya granola bar otomatik olarak bitirilebilir. Müşteri ayrıca çikolata kaplı bar yapmak için çikolata kaplamasını yapmak üzere küçük snack bar gıda makinesini küçük çikolata kaplama makinemize bağlayabilir.

 

2. Tahıl barı makinesi yumuşak protein barı ve meyve barı yapabilir mi?

Tahıl bar yapma makinesi esas olarak tahıl bar, fındık bar gibi sert protein barı yapmak için kullanılır, ancak tahıl bar makinesi ayrıca protein bar ve meyve barı da yapabilir.Ancak karışım çok yumuşaksa, tahıl çubuğu kesme makinesinden önce bir soğutma tüneli gerekir. Bu koşullar altında, müşteriye doğrudan levha şekillendirme makinesi yerine protein çubuk ekstruder makinemizi seçmesini öneriyoruz.

 

3. Tahıl bar makinesi granola bar yapabilir mi?

P301 aynı zamanda bir granola bar makinesi veya susam çıtçıt bar makinesidir, bazı müşterilerin granola barlarının granola bar kesme makinesinden önce pişirilmesi gerekir, bu, granola bar şekillendirme makinesinden önce bir tünel pişirme fırınının eklenmesini gerektirir.Bazı müşterilerin granola çubukları kesimden sonra pişirilebilir, bu nedenle bu, müşterinin gereksinimlerine bağlıdır.Eksiksiz bir granola bar üretim hattı, granola bar yapma makinesi, granola bar kesme makinesi, granola bar pişirme fırını ve granola bar paketleme makinesi içerir.

 

4. Tahıl bar makinesi şeker çubuğu yapabilir mi?

Döşeme çubuğu şekillendirme hattı olarak, tahıl çubuğu makinesi şeker çubuğu yapabilir mi?Tahıl bar yapma makinesi fıstıklı çubuk şeker, susamlı çubuk şeker, pirinç çubuk şeker, tahıllı çubuk şeker vb.Bu iki çeşit çikolatalı şeker çubuğu karamel içerir, özel şeker çubuğu yapma makinesine ihtiyaçları vardır.

 
İsteğe bağlı cihazlar:
 
1. Metal dedektörü
Metal dedektörü, ürün güvenliğini sağlamak ve markanızı korumak için gıda, farmasötik ürünler, kauçuk, giysi, plastik, içecek, kimya ve diğer sektörlerdeki metalleri tespit etmek için yaygın olarak kullanılmaktadır.
P307 Çikolata Kaplı Meyve Enerji Protein Bar Yapma Makinesi 6
 
2. Kontrol tartısı
Checkweighter, paketlenmiş yiyecekler için çevrimiçi ağırlık kontrolü için kullanılır.Gıda kalite kontrolü için adım, Gelişmiş DSP teknolojisine dayalı yüksek doğruluğa sahip yük hücresi ve otomatik tartım telafisi ve sıfır izlemenin yanı sıra hızlı ürün değiştirme ve hız geri çağırma özelliğidir.
P307 Çikolata Kaplı Meyve Enerji Protein Bar Yapma Makinesi 7
 
Metal detektörlü ve kontrol ağırlıklı videolu küçük protein bar hattı:
 

 
3. Planet mikser
Çok işlevli yüksek hızlı planet mikser, çok işlevli yumurta çırpma, doldurma homojenleştirme ve hamur karıştırma ile kompakt bir yapıya sahiptir.malzemelerin karıştırılması için gerekli ekipmandır.
P307 Çikolata Kaplı Meyve Enerji Protein Bar Yapma Makinesi 8
P307 Çikolata kaplı protein bar yapma makinesi, yeni bir iş kurmak ve düşük yatırım için ideal bir küçük çubuk hattıdır. P307 Protein bar yapma makinesi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize bir soruşturma gönderin, size en kısa sürede cevap vereceğiz !

Bunların İçinde Olabilirsiniz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

papaind@papamachine.com
+8613818681174
86-13818681174
+8613818681174