Mesaj gönder
Shanghai Papa Industrial Co.,LTD
Posta: papaind@papamachine.com Tel: 86--13818681174
Ev >
Shanghai Papa Industrial Co.,LTD Şirket Profili

Shanghai Papa Industrial Co.,LTD

Müşteri gereksinimleri, bizim peşinde.

Shanghai Papa Industrial Co., LTD, on yıldan fazla deneyime sahip Çin'deki gıda makineleri için en iyi üretici ve ihracatçılardan biridir.
  • Çin Shanghai Papa Industrial Co.,LTD Şirket Profili
  • Çin Shanghai Papa Industrial Co.,LTD Şirket Profili
  • Çin Shanghai Papa Industrial Co.,LTD Şirket Profili
  • Çin Shanghai Papa Industrial Co.,LTD Şirket Profili
  • Çin Shanghai Papa Industrial Co.,LTD Şirket Profili
  • Çin Shanghai Papa Industrial Co.,LTD Şirket Profili
  • Çin Shanghai Papa Industrial Co.,LTD Şirket Profili
Ana pazar: Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Afrika , Okyanusya , Dünya çapında
İş Tipi: Üretici , İhracatçı , Şirket ticaret , Satıcı
Markalar: iPAPA
çalışan sayısı: 20~50
Yıllık satış: 4,000,000-6,000,000
Kuruluş Yılı: 2014
P.c.'yi dışa aktar: 70% - 80%
giriiş

Shanghai Papa Industrial Co., LTD, onlarca yıldır gıda makineleri üretmekte ve tedarik etmektedir.Snack bar, kurabiye, ekmek, çikolata vb. üretmek için gıda makinelerimizi başarıyla tasarladık ve geliştirdik.

 

Başlıca ürünlerimiz kaplama makinesi, ay çöreği ve maamoul makinesi, protein bar makinesi, tahıl bar makinesi, protein topu makinesi ve çikolata kaplama makinesidir.Müşteriye gıda üretim hattı için hem gıda yapma makinesi hem de anahtar teslimi çözüm sağlayabiliriz.

 

Hidrolik plaka kesme makinesi, hidrolik plaka bükme makinesi, Torna, NC freze makinesi, kaynak makinesi ve planya makinesi vb. içeren komple işleme ekipmanlarına sahibiz. Birinci sınıf üretim üssümüz ve Ar-Ge binamız var, ayrıca 6000 metrekarelik üretim alanımız var. Ticari ofis binası, Ar-Ge departmanı, inceltme departmanı, üretim departmanı, test departmanı, satış departmanı ve satın alma departmanından oluşan eksiksiz bir çok bölümlü form sistemine sahip olan sayaç.

 

Başlıca ürünlerimiz için ISO9001:2000 sertifikasını ve CE sertifikasını başarıyla geçtik.Ayrıca TÜV Rheinland ve SGS tarafından onaylanmış tedarikçiyiz.Garantili şirket kalifikasyonumuz ve ürün kalitemiz, dünya çapındaki müşterilerin güvenini kazanmamızı sağlıyor.

 

Başlıca satış pazarlarımız Batı ve Doğu Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Orta Doğu ve Avustralya'dır.Son yıllarda ürünlerimizi Kuzey Afrika, Güney Afrika ve Hindistan'a da başarıyla genişlettik.Bu ülkelerde çok sayıda başarılı müşteri vakamız var.Yerel müşteri referanslarınız ve gıda makinelerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçecek olan müşterilere hoş geldiniz.Saygın şirketlerinizle uzun süreli bir iş ilişkisi kurabileceğimizi içtenlikle umuyoruz.

 

Tek kelimeyle, PAPA'ya her zaman güvenebilirsiniz!

Hizmet

Shanghai Papa Industrial Co., LTD, müşteriler için satış öncesi hizmet ve satış sonrası hizmet sunmaktadır.

 

Satış öncesi hizmet için: Her müşteriye, ayrıntılı ürün danışmanlığı, fiyat, hizmet ve özel yapım hizmet vb. için satış ekibimizde profesyonel bir satış elemanı veya satış elemanı atanacaktır. Satış elemanımız veya satış elemanımız müşterinin gereksinimlerini, fabrika voltajını, nakliye düzenlemelerini teyit edecektir. ve benzeri, üzerinde anlaşılan tüm şartlar, fiyatlar ve hizmetler, her iki tarafça imzalanan resmi bir satış sözleşmesinde yazılacaktır.Müşteri sipariş vermeden önce, müşterinin fabrikamızı ziyaret etmesi veya makine testi için malzeme göndermesi memnuniyetle karşılanır.Ayrıca malzemeleri Çin'de yerel olarak satın alabilir ve makinemizi müşterinin tarifine göre test edebiliriz.

 

Satış sonrası servis için: Satış elemanımız veya satış elemanımız müşteriye makinenin sevkiyata hazır olduğunu bildirecektir.Müşteri, nakliye işlemini kendi başına yapmayı seçebilir veya müşterinin nakliye sürecini düzenlemesine yardımcı oluruz.Makineyi müşterinin atanan deniz limanına, havaalanına veya ev adresine gönderebiliriz.

Müşteriye eksiksiz makine çalıştırma videosu, montaj videosu, sökme videosu ve talimatı sağlayacağız.Ayrıca müşterinin fabrikasında makine kurulumu ve devreye alma için bir teknisyen atayacağız.Müşterinin ulaşım ücreti, konaklama ücreti ve komisyon ücreti ödemesi gerekir.

Makinemize 12 ay garanti veriyoruz: Garanti kapsamındaki kalite, hizmet ve maliyeti ücretsiz garanti ediyoruz, 12 ay garanti sonrası ömür boyu servis ve maliyet fiyatına yedek parça yapıyoruz.

 

Papa Endüstriyel, her müşterisi ve değerli firması ile tek seferlik değil, uzun vadeli bir iş birliği ister.Altın kupa veya gümüş kupa ne olursa olsun, müşterinin övgüsü çok önemlidir!

Tarih

Şangay Papa Industrial Co., LTD işimize 2014 yılında başladı, şimdi gıda makineleri imalatı, özellikle doldurulmuş gıda makineleri imalatı için entegre bir sanayi şirketi olduk. Sadece özveri ve profesyonelliğin müşterilerimiz için en iyi ekipmanı yapabileceğine inanıyoruz.

Bizim takım

Shanghai Papa Industrial Co., LTD bir grup üst düzey teknik ekip, profesyonel satış ekibi ve zamanında satış sonrası servis ekibine sahiptir.

Teknik ekibimizden ekip üyelerimiz gıda makineleri sektöründe deneyimli mühendis ve teknisyenlerdir.Teknolojik yenilik, ürün geliştirme ve kalite güvencesi misyonunu üstlenirler.

Satış ekibimiz tutkulu genç bir ekiptir ve yeni satış hedeflerine meydan okumak için her zaman enerjiktirler.Onlar şirketimiz için en önemlileridir.

Satış sonrası servis ekibimizdeki ekip üyelerimiz çok sabırlı ve serttir, her müşterinin sorularına profesyonelce cevap vermeleri ve şikayetlerle ilgilenmeleri gerekir, aynı soruları tekrar tekrar cevaplamak için sabırlıdırlar ve teknik ekibe zamanında geri bildirimde bulunurlar.

İstediğiniz Zaman Bize Ulaşın

86--13818681174
Adres: Kat 1, Bina 1, No.1929, Baziqiao Yolu, Nanqiao Kasabası, Fengxian Bölgesi, Şanghay, Çin. Posta kodu:201400
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin