Mesaj gönder
Shanghai Papa Industrial Co.,LTD
Posta: papaind@papamachine.com Tel: 86--13818681174
Ev
Ev
>
Vakalar
>
Shanghai Papa Industrial Co.,LTD Son şirket davası hakkında çikolatalı enerji barı
Olaylar
MESAJ BIRAKIN

çikolatalı enerji barı

2022-05-19

Son şirket davası hakkında çikolatalı enerji barı

Çikolata enerji barı, bir kat çikolata kaplamalı enerji barı, protein barı veya hurma topundan yapılır. Müşteriler bu tür çikolata enerji barı yiyeceklerini yaptıklarında, önce enerji bar yiyeceklerini elle yapmaları ve ardından çikolatayı tamamen kaplamaları gerekir. enerji çubuğu gıdasının elle işlenmesi, bu çok zaman ve emek alacaktır, ayrıca bu işlemin tüm son çikolatalı enerji çubuğu gıdalarının tutarlı ağırlık, tekdüze kalınlık ve mükemmel bitiş ile kontrol edilmesi çok zordur. işi yapmak için küçük ölçekli bir makine bul ve çikolata enerji bar makinemiz bu amaç için doğdu.


çikolata enerji bar makinesi

 

P307 Çikolata Enerji Bar Yapma Makinesienerji bar ekstrüderi, protein bar kesici, çikolata kaplama, çikolata soğutma tüneli, 180° dönüşlü konveyör, bağlantı konveyörü, akış sarma makinesinden oluşmaktadır.Müşteri, uygun sıralama için gereken makineleri özgürce seçebilir.

 

Enerji çubuğu ekstrüder makinesi ve protein çubuğu kesme makinesi, çubuk şekillendirme makinesidir, ekstrüzyon memeleri çubuk genişliği ve yüksekliğine göre özelleştirilebilir.Protein bar yapma makinesi, bar uzunluğunu ekran paneli ile ayarlayabilir.

 

Çikolata kaplama, bar dışında çikolata kaplama için gerekli ekipmandır, çikolata kaplama bar üzerinde tamamen kaplanabilir veya alt kaplanabilir, elbette çikolata kaplama makinesi bar ürünlerinin yanı sıra diğer yiyecekleri de kaplayabilir.Müşterinin üretim hattına göre seçmesi için farklı kapasitelere (8KG/15KG/30KG/60KG) sahibiz.

 

Çikolata soğutma tüneli, çikolata soğutması için gerekli ekipmandır, Soğutma tüneli, minimum eksi 20 ℃ sıcaklığa ulaşmak için güçlü 3P güç soğutma ünitesine sahiptir.Çikolatanın soğutulması dışında, müşteri, çikolata kaplamasız yapışkan çubuklar yapmak için protein bar makinesinin hemen ardından soğutma tünelini bağlayabilir.

 

180° Döner konveyör soğutma tüneli ile akış sarma hattını birleştirerek yerden tasarruf sağlamak için kullanılır.Müşteri, protien bar üretim hattı için yeterli alana sahip olduğu sürece onu dışarı çıkarabilir.Ayrıca, müşterinin fabrika düzenini karşılamak için torna konveyörünü farklı radyana (90 ° gibi) özelleştirebiliriz.

 

Akış sarma hattı, akış sarma makinesine girmeden önce çubukları sıralamak ve saymak için otomatik sensöre sahiptir ve film aşağı sarma tipi, özellikle kırılgan ve yapışkan çubukları korumak için çubukları kırılmaya veya deforme olmaya karşı mükemmel bir şekilde koruyabilir.

 

P307 Chocolate Coated Fruit Energy Protein Bar Making Machine 0

 

İstediğiniz Zaman Bize Ulaşın

86--13818681174
Adres: Kat 1, Bina 1, No.1929, Baziqiao Yolu, Nanqiao Kasabası, Fengxian Bölgesi, Şanghay, Çin. Posta kodu:201400
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin