Mesaj gönder
Shanghai Papa Industrial Co.,LTD
Posta: papaind@papamachine.com Tel: 86--13818681174
Ev
Ev
>
Vakalar
>
Shanghai Papa Industrial Co.,LTD Son şirket davası hakkında hindistan cevizi çubuğu
Olaylar
MESAJ BIRAKIN

hindistan cevizi çubuğu

2022-05-19

Son şirket davası hakkında hindistan cevizi çubuğu

Hindistan cevizi çubuğu, hindistan cevizi çubuğu yapma makinesi olarak ana malzemeler olarak rendelenmiş hindistan cevizi, hindistancevizi yağı, şeker veya akçaağaç şurubu kullanan çok popüler bir enerji çubuğu gıdasıdır, hindistan cevizi karışımının hindistan cevizi çubuğu ekstrüderinde iyi bir zamanda ekstrüde edilmesi gerekir. soğumadan ve sertleşmeden önce, hindistan cevizi çubuğu kesme makinesi sadece kesip iletir.Bazen müşteri çikolatayı hindistan cevizi çubuğunun çevresini kaplamayı tercih eder, bunun için hindistan cevizi çubuğu makinesinden sonra bir çikolata kaplama makinesinin bağlanması gerekir.Hindistan Cevizi Bar Makinesi Hakkında

 

Hindistan cevizi çubuğu makinesi aynı zamanda hindistan cevizi tarih çubuğu yapma Makinesi olarak da adlandırılır veyaenerji bar yapma makinesiMeyve Barı, Granola Barı, Tarih çubuğu, Besleyici Tahıl Barı, Enerji Barı, Kuruyemiş Barı, Nuga Kek, Nuga Karamel İkramları vb. gibi yapışkan atıştırmalık yiyecekleri üretmek için özel olarak tasarlanmıştır.

 

P307 Küçük hindistan cevizi çubuğu makinesi, hindistan cevizi çubuğu ekstrüderi ve hindistan cevizi tarih çubuğu kesme makinesinden oluşur, tarih çubuğu ekstrüderi daha iyi hamur aktarımı için yatay olarak tasarlanmıştır ve paslanmaz çelik yassı besleme hunisi içindeki iki PE spiral tarafından çalıştırılır, spiraller Hamurun eşit olarak dağıtılması için doğrultucuya önceden karıştırılmış hamur, daha sonra bir çubuk oluşturmak için özel yapılmış nozullardan gelen hamur, son olarak ayrı bir dikey meyve çubuğu kesme makinesi ile konveyöre ve kesilir.

 

P307 Küçük enerji bar yapma makinesi PLC programı ile kontrol edilir ve ekran paneli ile çalıştırılır.Tüm ayarlar, her bölümün hız ayarı ve hafıza ayarlarını içeren dokunmatik ekranda yapılır.

 

Küçük hindistan cevizi çubuğu makinesi de bizim ile çalışabilirküçük çikolata giydiriciHindistan cevizi tarih çubuğunun bir kat çikolata sıvısını kaplayabilen, buna çikolata hindistan cevizi çubuğu gıdası da denir.

 

Protein ısırıkları makinesi hakkında daha fazla bilgi için lütfen soru formu veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.

 

İstediğiniz Zaman Bize Ulaşın

86--13818681174
Adres: Kat 1, Bina 1, No.1929, Baziqiao Yolu, Nanqiao Kasabası, Fengxian Bölgesi, Şanghay, Çin. Posta kodu:201400
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin