Mesaj gönder
Shanghai Papa Industrial Co.,LTD
Posta: papaind@papamachine.com Tel: 86--13818681174
Ev
Ev
>
Vakalar
>
Shanghai Papa Industrial Co.,LTD Son şirket davası hakkında Hindistan Cevizi Tarih Topu
Olaylar
MESAJ BIRAKIN

Hindistan Cevizi Tarih Topu

2022-07-25

Son şirket davası hakkında Hindistan Cevizi Tarih Topu

Hindistan cevizi hurma topları, hurma ve kuruyemişlerle yapılan ve daha sonra rendelenmiş hindistancevizi ile kaplanan küçük besin toplarıdır - yapımı kolay tatlı ve sağlıklı bir vegan atıştırmalık!


Hindistan Cevizi Tarihi Top Yapma Makinesi Hakkında

 

P160-Otomatik Tarih Topu makinesiTarih topu, enerji topu, protein topu, tarih ısırıkları, hindistan cevizi tarih topu, ödül topu, mutluluk topu, rom topu, enery ısırıkları, kurabiye hamuru topu, kurabiye hamuru ısırıkları, kek çıkar gibi birçok çeşit top ürünü yapabilir, çikolata topu, yer mantarı, brigadeiro, demirhindi topu, badem ezmesi, bunelos, susam topu, peynir topu, peynir nuggets, patates topu, ladoo, vb. En sık yapılanlar enerji topu ve hindistan cevizi tarih topudur, bu nedenle enerji topu yapma makinesi de tarih topu yapma makinesi denir.

 

Otomatik mutluluk makinesi şunlardan oluşur:tarih topu ekstruder, tarih bilyalı silindir vehindistan cevizi pul kaplama makinesi.Tarih topu ekstrüderi esas olarak doldurulmuş veya sutffed olmayan hamur topu yapmak için kullanılır, tarih topu silindiri hamur topunu daha iyi top şekline yuvarlamak için kullanılır ve kaplama makinesi yüzeydeki şeker tozu, hindistan cevizi pulu ve diğer tozları kaplamak için kullanılır. topun. Tarih topu yapma makinesinin kullanımı çok kolaydır, çok küçük ayak izi boyutuna sahiptir ve müşterilerin sınırlı operasyon alanında seri üretim yapmasını sağlayabilir.

 

Ayrıca farklı topları doldurmadan yiyecek yapabilen küçük bilyalı makinemiz var, daha fazla ayrıntı lütfen tıklayınküçük P110 protein top yapma makinesi.

 

Mutluluk topu yapma makinesi hakkında daha fazla bilgi için lütfen soru formu veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.

İstediğiniz Zaman Bize Ulaşın

86--13818681174
Adres: Kat 1, Bina 1, No.1929, Baziqiao Yolu, Nanqiao Kasabası, Fengxian Bölgesi, Şanghay, Çin. Posta kodu:201400
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin