Mesaj gönder
Shanghai Papa Industrial Co.,LTD
Posta: papaind@papamachine.com Tel: 86--13818681174
Ev
Ev
>
Vakalar
>
Shanghai Papa Industrial Co.,LTD Son şirket davası hakkında Doldurulmuş tatlılar
Olaylar
MESAJ BIRAKIN

Doldurulmuş tatlılar

2022-05-23

Son şirket davası hakkında Doldurulmuş tatlılar

Doldurulmuş Churros Hakkında

 

Churros, Amerika Birleşik Devletleri'nde çok popüler olan popüler bir Meksika tatlısıdır.Kızgın yağda kızartılmış ve tarçınlı şekerle kaplanmış basit milföy hamurundan yapılırlar. Kahvaltıda genellikle şampanya, sıcak çikolata, dulce de leche veya cafe con leche ile yenir.


Doldurulmuş Churros makinesi hakkında

P160 Ekmek Şekerleme Gıda Otomatik Kaplama Makinesi üretim için uygundurdoldurulmuş ve doldurulmamış gıda ürünü, Arancini, Coxinha, falafel, köfte, dolgulu kurabiye vb.P160 otomatik kaplama makinesihız, ağırlık, boyut ve cilt ve dolgu oranını ayarlamak için dokunmatik kontrol paneli ve bilgisayar sistemi ile donatılmıştır, ayrıca farklı cilt kalınlığını, uzunluğunu, gıda boyutunu makine tarafından değiştirebilir. Farklı gıda şekli yapılabilir. farklı kapak veya kalıpları değiştirerek. Doldurulmuş churros yapmak için, P160 otomatik kaplama makinesi için özel bir meme kalıbı özelleştirebiliriz, P160 kaplama makinesinde iki besleme haznesi vardır: hamur kaplama ve ekstrüzyon için sol hazne, diğer sağ hazne için merkez dolgu malzemeleri, özel ürünler sadece hamur ve dolgu malzemesini buna göre iki besleme hunisine koymaya ihtiyaç duyar, doldurulmuş churros ekstrüzyon kalıbından oluşturulacak ve daha sonra protein kesici ile belirli uzunlukta kesilecektir. P160 kaplama makinesi aynı zamanda İncir çubuğu, incir newtown, vb. gibi doldurulmuş enerji çubuğu yapmak için protein çubuğu kesici. Doldurulmuş protein topu ve enerji topu gıdası yapmak için bilyalı silindirimizle de çalışabilir.

 

Doldurulmuş churros yapma makinesi hakkında daha fazla bilgi için lütfen soru formu veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.

İstediğiniz Zaman Bize Ulaşın

86--13818681174
Adres: Kat 1, Bina 1, No.1929, Baziqiao Yolu, Nanqiao Kasabası, Fengxian Bölgesi, Şanghay, Çin. Posta kodu:201400
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin