Mesaj gönder
Shanghai Papa Industrial Co.,LTD
Posta: papaind@papamachine.com Tel: 86--13818681174
Ev
Ev
>
Vakalar
>
Shanghai Papa Industrial Co.,LTD Son şirket davası hakkında fındık çubuğu
Olaylar
MESAJ BIRAKIN

fındık çubuğu

2022-05-26

Son şirket davası hakkında fındık çubuğu

Fındık Bar Hakkında

 

Fındık çubuğu, genellikle çubuk şeklinde oluşturulmuş büyük boy fındık ve tatlandırıcılar içeren çok popüler bir atıştırmalıktır. İnsanlar bazen fındık çubuğunu yapmak için farklı tarif ve malzemeler kullanır, bu nedenle fındık çubuğuna tahıl çubuğu, granola çubuğu veya Museli bar, nuga bar, vb


Fındık Bar Hakkındamakine

P401 tam otomatik kuruyemiş bar üretim makinesi çıtır pirinç, şişirilmiş pirinç, tahıllar, granolalar, kuruyemişler, tohumlar, kuru meyveler, protein tozu, öğütülmüş fındık tozları veya enerji elementlerine dayalı barlar yapmak için tasarlanmıştır.Böylece slab bar şekillendirme makinesi şişirilmiş pirinç bar, pirinç gevrek/pirinç krispies, ceral barlar, granola barlar, müsli barlar, fındık barlar, tohum barlar, kuru meyve barlar, protein barlar, güç barlar, fıstık barlar, susam çıtçıtları yapabilir ve diğer enerji çubukları.

 

P401 tam otomatik fındık bar yapma makinesimalzeme karışımını istenen yükseklik ve genişlikte bütün bir levhaya yuvarlamak için levha haddeleme teknolojisini kullanır, daha sonra levha, her biri tek tip boyutlu çubuklar olacak şekilde çapraz kesme bıçakları ile kesilebilir.Komple slab bar yapma makinesi, karışım besleme hunisi, çift silindirler, çift soğutma fanları, çapraz kesme ünitesi, konveyör ve kontrol kutusu içerir.Soğutma fanları, daha iyi soğutma performansı ve soğutma yapışkan çubukları için soğutma tüneli ile değiştirilebilir ve çapraz kesme ünitesi, çikolata kaplama amacıyla çubukları birbirinden ayırmak için çubuk ayırma sistemi ile değiştirilebilir, bu, levha çubuk yapma makinesini yapacaktır. tam otomatik slab bar makinesi.

Tahıl bar yapma makinesinin silindir genişliği 450mm ve Max kesme hızı 30 kat olabilir, yani fındık bar genişliğini 45mm yaparsanız, dakikada 300 adet fındık bar üretim kapasitesi ile fındık yapabilir.

 

Fındıklı çubuk yapma makinesi hakkında daha fazla bilgi için, lütfen soru formu veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.

İstediğiniz Zaman Bize Ulaşın

86--13818681174
Adres: Kat 1, Bina 1, No.1929, Baziqiao Yolu, Nanqiao Kasabası, Fengxian Bölgesi, Şanghay, Çin. Posta kodu:201400
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin