Mesaj gönder
Shanghai Papa Industrial Co.,LTD
Posta: papaind@papamachine.com Tel: 86--13818681174
Ev
Ev
>
Vakalar
>
Shanghai Papa Industrial Co.,LTD Son şirket davası hakkında Yulaf Ezmeli Kahvaltı Barları
Olaylar
MESAJ BIRAKIN

Yulaf Ezmeli Kahvaltı Barları

2022-05-26

Son şirket davası hakkında Yulaf Ezmeli Kahvaltı Barları

Yulaf Ezmesi Kahvaltı Barı Hakkında

 

Yulaf ezmesi barı, esas olarak yulaf ezmesi ve diğer malzemelerden oluşan ABD'de çok popüler bir enerji barıdır. Genellikle yulaf ezmesi barı, hareket halindeyken kahvaltı yapmanız veya yemek yemeniz gerektiğinde harika olan yulaf ezmesi kahvaltı barları olarak da adlandırılır. gün boyunca hızlı protein takviyesi.


HakkındaYulaf Ezmesi Kahvaltı Barımakine

Yulaf ezmesi çubuğunu makine ile yapmanın iki yolu vardır, biri bizimküçük P307 enerji çubuğu makinesive diğer bizim büyükP401 tahıl bar yapma makinesi.Küçük P037 enerji bar yapma makinesi, Meyve Barı, protein barı, Beslenme Tahıl Barı, Enerji Barı, yulaf ezmesi barı gibi küçük boyutlu granüllü yapışkan ve yumuşak atıştırmalık yiyecekler üretmek için özel olarak tasarlanmıştır. Genellikle bunların karışımı çubuklar yumuşak veya yarı sert olmalı ve granüller 1-3 mm boyutunda çok küçük olmalıdır.

P307 Küçük meyve çubuğu makinesi, meyve çubuğu ekstrüderi ve protein çubuğu kesme makinesinden oluşur, protein çubuğu ekstrüderi, daha iyi hamur aktarımı için yatay olarak tasarlanmıştır ve paslanmaz çelik yassı besleme hunisi içindeki iki PE spiral tarafından çalıştırılır, spiraller ön -Hamurun eşit olarak dağıtılması için doğrultucuya karıştırılan hamur, daha sonra özel yapılmış nozullardan bir çubuk oluşturacak şekilde gelir ve son olarak ayrı bir dikey meyve çubuğu kesme makinesi ile konveyör ve kesilir.

 

P401 tam otomatik tahıl çubuğu makinesi, çıtır pirinç, şişirilmiş pirinç, tahıllar, granolalar, fındık, tohumlar, kuru meyveler, protein tozu, öğütülmüş fındık tozları veya enerji elementlerine dayalı çubuklar yapmak için tasarlanmıştır.Böylece slab bar şekillendirme makinesi şişirilmiş pirinç bar, pirinç gevrek/pirinç krispies, ceral barlar, granola barlar, müsli barlar, fındık barlar, tohum barlar, kuru meyve barlar, protein barlar, güç barlar, fıstık barlar, susam çıtçıtları yapabilir ve diğer enerji çubukları.

 

P401 tam otomatik fındık bar yapma makinesimalzeme karışımını istenen yükseklik ve genişlikte bütün bir levhaya yuvarlamak için levha haddeleme teknolojisini kullanır, daha sonra levha, her biri tek tip boyutlu çubuklar olacak şekilde çapraz kesme bıçakları ile kesilebilir.Komple slab bar yapma makinesi, karışım besleme hunisi, çift silindirler, çift soğutma fanları, çapraz kesme ünitesi, konveyör ve kontrol kutusu içerir.Soğutma fanları, daha iyi soğutma performansı ve soğutma yapışkan çubukları için soğutma tüneli ile değiştirilebilir ve çapraz kesme ünitesi, çikolata kaplama amacıyla çubukları birbirinden ayırmak için çubuk ayırma sistemi ile değiştirilebilir, bu, levha çubuk yapma makinesini yapacaktır. tam otomatik slab bar makinesi.

 

Tahıl bar yapma makinesinin silindir genişliği 450mm ve Max kesme hızı 30 kat olabilir, yani fındık bar genişliğini 45mm yaparsanız, dakikada 300 adet fındık bar üretim kapasitesi ile fındık yapabilir.

 

Yulaf ezmesi bar yapma makinesi hakkında daha fazla bilgi için lütfen soru formu veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.

İstediğiniz Zaman Bize Ulaşın

86--13818681174
Adres: Kat 1, Bina 1, No.1929, Baziqiao Yolu, Nanqiao Kasabası, Fengxian Bölgesi, Şanghay, Çin. Posta kodu:201400
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin