Mesaj gönder
Shanghai Papa Industrial Co.,LTD
Posta: papaind@papamachine.com Tel: 86--13818681174
Ev
Ev
>
Vakalar
>
Shanghai Papa Industrial Co.,LTD Son şirket davası hakkında Tayvanlı ananaslı kek
Olaylar
MESAJ BIRAKIN

Tayvanlı ananaslı kek

2022-05-23

Son şirket davası hakkında Tayvanlı ananaslı kek

Tayvanlı ananaslı kekler hakkında

 

Tayvanlı ananaslı kek, Tayvan'daki en popüler tatlılardan ve hediyelik eşyalardan biri olan Fènglísū is olarak da adlandırılır.Pasta, zengin, hafif tatlı bir ananas reçeli ile doldurulmuş, tereyağlı, ufalanan bir kabuktan oluşur.Yemeğin adı ananas anlamına gelen feng lí ve kurabiye anlamına gelen sū'den geliyor.


HakkındaTayvanlı ananaslı kekmakine

P160 Ekmek Şekerleme Gıda Otomatik Kaplama Makinesi yapmak için uygundurdoldurulmuş ve doldurulmamış gıda ürünüArancini, Coxinha, falafel, köfte, dolgulu kurabiye gibi,mozaik kurabiyeler, panda kurabiyeleri, büküm kurabiyeler, tasarım kurabiyeler, tereyağlı kurabiyeler, yassı kurabiyeler, bisküvi, krakerler, kahk, vb.), Maamoul ve ay kekleri, mochi ve mochi dondurması,,vb.

buP160 otomatik kaplama makinesihız, ağırlık, boyut ve cilt ve dolgu oranını ayarlamak için dokunmatik kontrol paneli ve bilgisayar sistemi ile donatılmıştır, ayrıca makine tarafından farklı cilt kalınlığını, uzunluğunu, gıda boyutunu değiştirebilir. Ananaslı kek yapmak için, yapabiliriz P160 otomatik kaplama makinesi için özelleştirilmiş bir meme kalıbını özelleştirin, P160 kaplama makinesinde iki besleme hunisi vardır: hamur muhafazası ve ekstrüzyon için sol hazne, orta dolgu malzemeleri için diğer sağ hazne, özellerin sadece hamuru ve dolgu malzemesini koyması gerekir buna göre iki besleme hunisi, ananas keki ekstrüzyon kalıbından oluşturulabilir ve daha sonra protein kesici ile belirli uzunlukta kesilebilir. P160 kaplama makinesi, incir çubuğu gibi doldurulmuş enerji çubuğu yapmak için protein çubuğu kesici ile de çalışabilir, incir newtown, vb. Doldurulmuş protein topu ve enerji topu gıdası yapmak için bilyalı silindirimizle de çalışabilir.

 

Ananaslı kek yapma makinesi hakkında daha fazla bilgi için, lütfen soru formu veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.

İstediğiniz Zaman Bize Ulaşın

86--13818681174
Adres: Kat 1, Bina 1, No.1929, Baziqiao Yolu, Nanqiao Kasabası, Fengxian Bölgesi, Şanghay, Çin. Posta kodu:201400
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin