Mesaj gönder
Shanghai Papa Industrial Co.,LTD
Posta: papaind@papamachine.com Tel: 86--13818681174
Ev > Ürünler > Çikolata Kaplama Makinesi >
PE15 Ticari tünel soğutma çikolata kaplama makinesi
  • PE15 Ticari tünel soğutma çikolata kaplama makinesi
  • PE15 Ticari tünel soğutma çikolata kaplama makinesi
  • PE15 Ticari tünel soğutma çikolata kaplama makinesi
  • PE15 Ticari tünel soğutma çikolata kaplama makinesi
  • PE15 Ticari tünel soğutma çikolata kaplama makinesi
  • PE15 Ticari tünel soğutma çikolata kaplama makinesi

PE15 Ticari tünel soğutma çikolata kaplama makinesi

Menşe yeri ÇİN
Marka adı iPAPA
Sertifika CE
Model numarası PE15
Ürün Detayları
Capacity:
15KG chocolate/batch
Belt speed:
2meter/min
Enrober belt width:
180mm
Tunnel belt width:
200mm
Heating method:
Electric heating
Power:
5.5kw
Weight:
500KG
Voltage:
220V,Single phase
Dimention:
4400*650*1320 mm
Material:
Stainless steel 304
Warranty:
1 year
After-sales service provided:
Engineers available to service machinery overseas
Condition:
New
Application:
snacks, fruits, cakes, breads,cookies, etc.
Vurgulamak: 

PE15 Çikolata Kaplama Makinesi

,

2m / dak Çikolata Kaplama Makinesi

,

tünel soğutma ticari çikolata kaplama makinesi

Ürün Açıklaması

PE15 Ticari tünel soğutma çikolata kaplama makinesi

 

Tanım:

 

PE15 Ticari tünel soğutma çikolata kaplama makinesi, PE15 küçük çikolata kaplama ve 3P Çikolata soğutma tünelinden oluşur.Ticari tip soğutma tünelli çikolata kaplama makinesi, protein bar, enerji bar, tahıl bar, granola bar, enerji topu, hurma topu, yer mantarı, kurabiye, bisküvi, kraker, turta, kek, ekmek, gofret çubukları, yumurtalı rulo, meyve, kuruyemiş, şeker çubuğu, çörek vb.

 

Küçük çikolata kaplama makinesi, küçük çikolata talebi olan ve çok sınırlı çalışma alanı olan müşteriler için çok uygundur, küçük çikolata kaplama makinesi, bitmiş çikolata kaplı gıda ürünlerinin tek tip boyut, tutarlı ağırlık ve mükemmel kaplamaya sahip olmasını sağlayan hassas ve tutarlı bir çikolata kaplama işlemi sunabilir, bu da işletmeniz için büyük bir yardımcı olabilir.

 

Ticari çikolata kaplama makinesi Müşterinin seçebileceği 4 modeli vardır: PE8, PE15, PE30 ve PE60.PE15 Ticari çikolata kaplama makinesi tank kapasitesi parti başına 15 kg çikolatadır.Soğutma tüneli, tünel odasının içine monte edilmiş bir 3P buzdolabına sahiptir, ithal bantlı kopeland soğutma ünitesi, soğutma tünelini istikrarlı kalite ve güçlü soğutma performansı ile garanti eder.ticari soğutma tünelitoplam uzunluğu 3,2 metre ve kayış genişliği 200 mm'dir.Soğutma tüneli uzunluğu müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.

 

Çikolata kaplama hattında sürekli çikolata beslemesi için küçük çikolata kaplama makinesine ilave olarak çikolata eritme tankı ve çikolata pompası opsiyonel donanım olarak eklenebilmektedir.çikolata eritme tankıçikolatayı sıvı hale getirmek için eritmek ve sıcak tutmak için, çikolata sıvısını çikolata kaplama makinesi tankına aktarmak için çikolata pompası kullanılır.

 

Çikolata kaplama için iki seçenek vardır: 1.çikolata kaplama makinesisoğutma tüneli ile2. Soğutma fanı konveyörlü çikolata kaplama makinesi.Soğutma tüneli, fanlı soğutma konveyörüne göre çok daha büyük boyuttadır ancak soğutma fanlı konveyörlü çikolata kaplama makinesi daha çok mağazalarda, mutfakta veya evlerde kullanılmaktadır.Soğutma tünelli çikolata kaplama makinesi endüstriyel amaçlı kullanılabilir.Müşterinin tercihine göre endüstriyel tip çikolata kaplama hattımız mevcuttur, endüstriyel tip çikolata kaplama hattı çok daha büyük boyutlu ve çok daha uzun soğutma tüneline sahiptir.

 

Küçük çikolata kaplama makinesi ve soğutma tüneli serbestçe yan yana yerleştirilebilir, müşteri PE15 küçük çikolata kaplama makinesini PE8 ve PE30 modeliyle değiştirebilir, PE60 küçük çikolata kaplama makinesinin 400 mm bant genişliğine sahip daha büyük bir soğutma tüneline ihtiyacı vardır.


Çikolata kaplama makinesi, genellikle gıda üretiminde diğer gıda yapım makineleriyle koordinasyon sağlamak için kullanılır:

1. Çikolata kaplama makinesi, işlemden sonra kullanılır.tahıl bar yapma makinesisnack barların üzerine çikolata kaplamak için;

2. Çikolata kaplama makinesi, işlemden sonra kullanılır.otomatik kabuk bağlama makinesiKurabiye ve doldurulmuş hamur işlerinin üzerine çikolata kaplamak için;

3. Çikolata kaplama hattı, işlemden sonra kullanılır.protein bar yapma makinesiprotein çubukları, tahıl çubukları ve enerji çubukları üzerine çikolata kaplamak için.

4. Çikolata kaplama makinesi, işlemden sonra da kullanılır.protein enerji topu yapma makinesiprotein topları ve enerji topları üzerine çikolata kaplamak için.

 

Endüstriyel Çikolata Kaplama Makinesi Uygulaması
Tahıl çubukları, enerji çubukları, protein çubukları, şeker çubukları, pirinç lokmaları, gofretler ve gofret çubukları, doğum günü pastaları, kekler, ekmekler, rulolar, turtalar, muffinler, atıştırmalıklar, şekerlemeler, şekerlemeler, maamoul ve ay kekleri, kurabiyeler, bisküviler, krakerler, kek topu, hurma topu ve çikolatalı trüf mantarı, mochi, hurma, çilek ve diğer meyveler vb. yiyecek veya yiyeceğin altındaki kaplama.

 

PE8/PE15/PE30/PE60 Ticari küçük çikolata kaplama makinesi özellikleri:

 

modeli PE8 PE15 PE30 PE60
Kapasite 15 KG çikolata/toplu 8KG çikolata/toplu 25 KG çikolata/toplu 5KG çikolata/toplu
Kemer hızı 2 metre/dak 2 metre/dak 2 metre/dak 2 metre/dak
Enrober örgü bant genişliği 180mm 180mm 180mm 300mm
Tünel PU bant genişliği 200mm 200mm 200mm 400mm
ısıtma yöntemi Elektrikli ısıtma Elektrikli ısıtma Elektrikli ısıtma Elektrikli ısıtma
Gerilim 220V, tek fazlı 220V, tek fazlı 220V, tek fazlı 220V, tek fazlı
Güç 1.8 kw 2kw 2.8 kw 3.1 kw
Boyut 2000x5701350 2000x640x1350 3200x710x1350 3400x910x1400
Ağırlık 80kg 100kg 190kg 240kg
 

 

PE15 Ticari tünel soğutma çikolata kaplama makinesi 0

Bir çikolata giydirici ile üretim seviyenizi ve hacminizi nasıl artırabilirsiniz?

 

Bir çikolata giydirici, üretim seviyenizi ve hacminizi artıracaktır.Ürünlerin tamamen kaplamalı, kısmen kaplamalı veya alt kaplamalı olması fark etmeksizin, ürünlerinizin daha büyük ve daha hızlı çıktı hacmini ve tekdüze yüzeyini sağlayacaktır.

Kaplama makineleri yelpazemiz 180 mm genişlikle başlar - bu model, çikolata çarklı eriticiye sahip bu mini çikolata kaplama makinesi içindir. Daha sonra ürün yelpazesi, tümü bir pompa tarafından sağlanan 200, 400 ve 600 mm genişliklere sahip yarı endüstriyel modellere genişletilir.Kaplayıcılar, temperlenmiş çikolata eritme tankının otomatik beslemesi ile birleştirilebilir.

Papa giydirme makinelerimizi keşfetmeye başlayın ve Papa'nın operasyonunuzu nasıl bir sonraki seviyeye taşıyabileceğini keşfedin.

 

Kaplama Makinesi ve Soğutma Tüneli:

 

Soğutma Tüneli, büyük buzdolabı benzeri ithal soğutma ünitesi içeren uzun bir yapıdır.Bu dondurma tüneli, kaplamalı çikolatalı yiyecekler için Kaplama Makinemizle birlikte çalışacaktır. Kullandığımız soğutma tüneli ünitesi, ünlü Copeland markasıdır ve gücü 3,5KW olup, iyi ve hızlı soğutma etkisi yaratabilir.Soğutma tüneli, farklı tünel uzunluğu ve kompresör gücü ile özel olarak yapılabilir.4 metre, 6 metre, 8 metre ve 10 metre soğutma tünelini müşterinin gereksinimlerine göre 3P, 5P veya 8P kompresörle özelleştirebiliriz.

 

Satılık Çikolata Kaplama Makinesi, bir sıvı çikolata şelalesi oluşturacak ve kaplanması gereken ürünler, Soğutma Tüneli'nden aşağı hareket etmeden önce çikolata şelalesi hamurundan geçecektir.Kaplandıktan sonra yiyecek, fazla çikolatayı çıkarmak için bir hava perdesinin altından ve titreşimli bir plakanın üzerinden geçecektir. Daha sonra çikolata kaplı yiyecek, soğutma veya kurutma için Soğutma Tünelinden geçmeye devam edecektir.

 

Sürekli çikolata sıvı beslemesi nasıl sağlanır?


100L Çikolata eritme tankı

Sürekli çikolata sıvısı beslemesi için müşteriye küçük boyutlu 100L çikolata eritme tankını özelleştiriyoruz, 100L çikolata eritme tankının içinde çikolata bloklarını ısıtmak ve eritmek için kullanılan ısıtma boruları var.

 

PE15 Ticari tünel soğutma çikolata kaplama makinesi 1

çikolata pompası

5 M3 çikolata besleme pompası, çikolata kaplama makinesine ve çikolata eritme tankına bağlanmak için kullanılır.Çikolata sıvısı, çikolata eritme tankından giydirme tankına doğru orantı ile aktarılacaktır.Ceketli bağlantı boruları, çikolata sıvılarını aktarmak için tüm makineleri bağlamak için kullanılır.

 

PE15 Ticari tünel soğutma çikolata kaplama makinesi 2
Gıda kaplıPE15 Çikolata kaplama makinesi ile:

PE15 Ticari tünel soğutma çikolata kaplama makinesi 3

 

PE15 Ticari tünel soğutma çikolata kaplama makinesi demo videosu:

 

PE15 Ticari tünel soğutma çikolata kaplama makinesi 4

 

 

 

 

 

 

Başvuru:

 

PE15 küçük çikolata kaplama makinesi videosu ile protien bar ekstruder:

 

 

Enerji topu videosu için PE15 Küçük çikolata kaplama makinesi:

 

 

Meyve barı videosu için PE15 Küçük çikolata kaplama makinesi:

 

 

Protein bar videosu için PE60 Küçük kaplama çikolata makinesi:

 

Çikolata kaplama nedir?

 

Çikolata giydirme, kek, cips, yer fıstığı, patlamış mısır, kurabiye ve yer fıstığı enerji barları gibi ürünlerde lezzetli bir çikolata kaplaması veya kaplaması sağlamak için çikolata "şelalesini" kullanan bir süreçtir.Kaplama, diğer kaplamaların yanı sıra sütlü, bitter veya beyaz çikolatadan oluşabilir.Giydirme işlemi sırasında ürünün üzerini bir çikolata perdesi kaplar. Aynı zamanda ürünün alt kısmı bir çikolata havuzunun üzerinden geçirilerek kaplanır.

Geleneksel olarak, giydirme veya kaplama işlemi genellikle dolgu, şekerleme veya atıştırmalıkların temperlenmiş çikolataya elle daldırılmasıyla yapılırdı.Bu manuel işlem yavaş ve külfetli olabilir.

 

Çikolata kaplama makinesinin özellikleri nelerdir?

 

Çikolata kaplama makinesi bu işi manuele göre çok daha hızlı ve hatasız yapabilmektedir.Orta kısmı veya şekerlemeyi hızlı bir şekilde çikolata kaplama veya çikolata kaplama oluşturmak için temperlenmiş çikolatadan bir perdenin altına taşımak için bir kayış sistemi kullanma.

Çikolata kaplama makinesi, küçük ve büyük işletmeler için üretim kolaylığı sağlar ve çikolatalı trüf mantarı, kaplamalı çikolata protein bar veya enerji çubukları, kurabiye vb.

Chocoate kaplama makinesi tek başına veya diğer ekipmanlarla eşleştirilebilir.Kağıt hamuru ile kaplanması gereken diğer çeşitli ürünler için uygundur.Bir makine çok amaçlıdır ve müşteriler onu güvenle satın alabilir.

 

Çikolata kaplama makinesi ile ilgili satış sonrası hizmetler nelerdir?

 

1. Tüm çikolata kaplamalarımız bir yıl garantilidir.Kaplama makinesi garanti süresi boyunca, herhangi bir arıza durumunda ücretsiz bakım hizmetleri ve parça ve aksesuarların ücretsiz değişimi yapılacaktır.

2. Çikolata kaplama makinesinin boyutu, protien bar makinesi, protein topu makinesi veya maamoul üretim hattı gibi gıda ekipmanınıza doğrudan bağlanabilmesi için müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir, ürünler ahşap kutulara göre paketlenir, ahşap çerçeveler, filmler, vb.;

3. Tüm çikolata kaplama makineleri ayrıntılı talimatlar ve bazı savunmasız aksesuarlarla birlikte gelir, kaplama çikolata makinesi için kullanıcı kılavuzu, çalıştırma videosu, eğitim videosu, temizlik videosu ve montaj videosu sağlanacaktır. Ayrıca zamanında çevrimiçi teknik destek sağlayacaktır.

4. Ekipmanın garanti süresi boyunca aşınan parçalar rastgele ücretsiz olarak sağlanacaktır ve ekipmanın bakımı için gereken yedek parçaları uygun bir fiyata sağlayacağımıza söz veriyoruz.

 

Hangi boyutlarda / tipte giydiriciler mevcuttur?
Genel olarak, çikolata giydiricinin gövdesi kirlenmeyi en aza indirmek için paslanmaz çelikten yapılır.Kaplama makineleri, saatte binlerce parçayı işleyen 400 mm'den fazla bantlı endüstriyel boyutlu makinelerden 180 mm'ye kadar dar bantlı çok daha küçük makinelere kadar geniş bir boyut yelpazesine sahiptir.Genel olarak bant ne kadar geniş olursa, giydirici parti başına o kadar yüksek eritme potası kapasitesi üretecektir. Ayrıca çikolatayı iyice kurutmak için daha uzun soğutma tüneli ile eşleşecektir.

 

Çikolata Kaplama Fiyatları?
Çikolata kaplama makineleri genellikle tam olarak alıcının evrensel talebine göre yapılır, çünkü belirli bileşenler eklenebilir veya çıkarılabilir ve bant genişlikleri özelleştirilebilir. Genellikle müşteriler küçük işletmeler için 15 kg'lık çikolata kaplama makinemizi ve 3,2 m'lik soğutma tünelimizi seçerler, bu bizim çok satan modelimizdir ve stoklarımızda makinemiz mevcuttur. Bu tür çikolata kaplama hattını satın almak, alıcıya önemli ölçüde zaman ve para kazandıracaktır, çikolata kaplama makinesinin fiyatı 13500 ABD Doları civarındadır. Ancak müşteri soğutma tüneline sahipse veya başka işlemler yapmak istiyorsanız, müşteriler yalnızca soğutma fanlı 1m konveyör bantlı çikolata kaplayıcı veya çikolata kaplayıcı satın alabilirler, bu durumda fiyat çok düşük olacaktır, sadece 4500 ABD Doları-6500 ABD Doları gerekir. Kesinlikle müşteriler çok çikolata kaplayacaksa veya iki farklı çikolata kaplamaya ihtiyaç duyarsa, bunu yapabilen 400 mm'lik büyük çikolata kaplama hattımız da var... Bu kaplama hattına bağlanmak için 500 litrelik çikolata eritme tankını ve çikolata pompasını kullanarak, Çikolata kaplama veya daldırma etkisini yüksek oranda artırabilir, fiyat yaklaşık 23.000 abd dolarıdır.

 

Çikolata Parçasına Daldırılmış Granola Barlar veya çikolata kaplı bar nasıl yapılır?

Çikolataya batırılmış granola bar veya çikolata kaplı bar çok popüler bir besindir, farklı malzemelerle yapılabilir ve bir kat çikolata ile kaplanabilir. Müşteriler istedikleri tarifle farklı bar yapmayı seçebilir ve ardından bitmiş kalıbı çikolata kaplama için çikolata kaplama hattına koyabilirler. enerji çubuğu makinesi veya granola bar makinesi, çubuk, granola makinesinin ekstrüzyon kalıbı aracılığıyla oluşturulabilir ve daha sonra bitmiş çubuk, tamamen kaplanacak veya kısmen kaplanacak şekilde konveyör bant tarafından çikolata kaplama makinesinden geçecektir.

 

Küçük çikolata giydiricimiz nasıl çalıştırılır?

Müşterinin küçük çikolata kaplama makinemizi aldıktan sonra elektriğe düzgün bir şekilde bağlanması, katı çikolata bloklarını eritme portuna koyması, çikolata bloğunu eritmek için sıcaklığı 36 Santigrat dereceye ayarlaması, ardından 27 Santigrat dereceye kadar soğutması ve çikolata sıvısını eritme portuna gelene kadar tekrar 32 Santigrat dereceye kadar ısıtması gerekir.Son olarak kaplama ihtiyacınız olan yiyeceği çikolata kaplama bandına koyun ve çikolata sıvısının şelalesinden geçerek tamamen veya kısmen kaplanacaktır.

 

Çikolata kaplama için soğutma tüneliniz var mı ve nasıl bir soğutma tüneliniz var?

Genellikle müşteri, eksiksiz bir kaplama makinesi çikolata hattı kurmak için çikolata kaplama makinesinden sonra bir soğutma tüneli eklemeye ihtiyaç duyar.Çikolata giydirici soğutma tüneli bant genişliği, çikolata giydirici bant genişliğine göre özelleştirilebilir. Normalde çikolata giydirici kapasitesi, farklı soğutma tüneli bant boyutuna sahip olacaktır. Örnek olarak 8KG-30KG küçük çikolata giydiricimizi ele alalım, tüm küçük çikolata kaplama makinemiz için 3,2 metre soğutma tüneli kullanıyoruz, kullandığımız soğutma tüneli bant genişliği 8kg/15kg için 200mm ve 30kg kapasiteli bir parti, ancak 6'mız için 300mm bant genişliği 0kg küçük çikolata kaplama.

 

Kullandığımız mini çikolata giydirici soğutma tüneli, ABD'de bulunan 3P bir kopeland buzdolabıdır. 3P kopeland buzdolabı, dış sıcaklıktan etkilenmeyecek sabit soğutma etkisine sahip olacaktır. Çok ucuz olsa bile 2P gibi daha küçük bir buzdolabını önermiyoruz, ancak 2P buzdolabı ideal soğutma sonuçlarını elde edemez ve bazı sıcak ülkelerde oda sıcaklığı yüksekse 2P buzdolabı çalışmayı durdurur. Müşteriler çikolata kaplı enerji çubuğu veya çikolata kaplı top gıda yapıyorsa, çikolata kaplı gıdanın hızlı soğutması daha iyidir özellikle paketlemeyi yapmak için soğutma tüneline bir akış sarma makinesi bağlayacağınız zaman çok önemlidir.

 

Çikolata kaplama hattınızın kaç işçiye ihtiyacı olacak?

Çikolata kaplama hattımız, çikolata kaplama makinesini ve soğutma tüneli panelini kontrol etmek için sadece 1 işçiye ihtiyaç duyar. İşçinin yapması gereken, çikolata kaplama makinesini çalıştırmak ve çikolata kaplama makinesi ve soğutma tüneli için konveyör bant hızını ayarlamaktır. konveyör bant yoluyla çikolata...Çikolata kaplama genişliği ve yüksekliği, diğer ekipmanınıza uyacak şekilde özelleştirilebilir.

 

Çikolata kaplama makineniz yiyecekleri sadece alttan mı kaplayabilir yoksa kısmi kaplama mı yapabilir?

Çikolata kaplama makinemiz, çikolata alt kaplama veya tam çikolata kaplama işlevine sahiptir, kısmi çikolata kaplama elde etmek için çikolata hızını ayarlayabiliriz.

.

Çikolata kaplama makinenizin malzemesi nedir?


Çikolata kaplama makinemiz 304 paslanmaz çelik ve markalı elektronik parçalar kullanır.

 

Küçük çikolata kaplama makineniz hangi elektronik parçaları kullanıyor?


Elektronik parçalarımız için Siemens ve Tayvan markalarını kullanıyoruz, müşteri isterse markayı müşteri için özelleştirebiliriz.

 

Çikolata giydiricinizin voltajı nedir?


Ticari çikolata giydirici ve soğutma tünelimizin gerilimi 220 V, monofazedir.

Endüstriyel çikolata kaplama ve soğutma tünelimiz için 380V trifaze kullanıyoruz.

 

Küçük çikolata kaplama makinesinin parçaları nasıl temizlenir?


Çikolata kaplama parçalarının temizliği için müşterinin kaplama tankını çıkarması ve temizlemesi yeterlidir.Ayrıca konveyör bandı temizlik için demonte edilebilir. Ayrıntılı çikolata kaplama temizleme videosu ve montaj videosu sağlayacaktır.

 

İstediğiniz Zaman Bize Ulaşın

86--13818681174
Adres: Kat 1, Bina 1, No.1929, Baziqiao Yolu, Nanqiao Kasabası, Fengxian Bölgesi, Şanghay, Çin. Posta kodu:201400
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin