Mesaj gönder
Shanghai Papa Industrial Co.,LTD
Posta: papaind@papamachine.com Tel: 86--13818681174
Ev > Ürünler > Çikolata Kaplama Makinesi >
Sıcak satış enrober çikolata makinesi
  • Sıcak satış enrober çikolata makinesi
  • Sıcak satış enrober çikolata makinesi

Sıcak satış enrober çikolata makinesi

Menşe yeri Çin
Marka adı iPAPA
Sertifika CE
Model numarası PE30
Ürün Detayları
Kapasite:
60 KG çikolata/yığın
Kemer hızı:
2 metre/dak
Tünel bant genişliği:
200 mm
Isıtma Yöntemi:
Elektrikli ısıtma
Güç:
3.1KW
Ağırlık:
500kg
Voltaj:
220V, Tek faz
boyut:
3400x910x1400mm
Malzeme:
Paslanmaz çelik 304
Garanti:
1 yıl
Satış Sonrası Hizmet Verilir:
Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler
Durum:
Yeni
Uygulama:
atıştırmalıklar, meyveler, kekler, ekmekler, kurabiyeler vb.
Vurgulamak: 

304Ss Çikolata Kaplama Ekipmanları

,

3.1kw Çikolata Kaplama Ekipmanları

,

Ekmekler Çikolata Kaplama Ekipmanları

Ürün Açıklaması

Sıcak satılan çikolata makinesi

 

Açıklama:

 

Sıcak satılan enrober çikolata makinesi, tahıl çubukları, enerji çubukları, protein çubukları, şeker çubukları, pirinç ısırıkları, waferler ve wafer çubuğu gibi yiyeceklerin yüzeyinde veya üzerinde çikolata kaplamak için kullanılır.Doğum günü pastasıBir parti için 8kg, 15kg, 30kg ve 60kg'lık erime tankı kapasitesi olan makineye sahibiz. Müşteri günlük gereksinimlerine göre uygun olanı seçebilir.Ayrıca makine soğutma tünel veya hava fan soğutma taşıyıcı ile çalışmak gerekir çikolata kurutmak içinMüşteri, çikolatalı enrober makinesinden sonra hava fanı soğutma veya tünel soğutma bağlantısını seçebilir.

 

Çikolata kaplama makinesi tamamen gıda gardiyan 304 paslanmaz çelik tel çekim üretimini benimsemiştir, tamamen gıda standardına uygun.Çikolata sensörü elektrik kontrol hassasiyetini ve sıcaklık koruma verimliliğini sağlar.Bu da çikolatayı eşit bir şekilde ısıtmayı mümkün kılar.

 

Bu çikolata enrober kaplama makinesi, laboratuvar ölçeğinde uygulamalarda İtalya ve İngiltere çikolata işleme ve işleme teknolojisine özel olarak tasarlanmıştır.İyi kaliteli saf veya karışık çikolata örtüsü yapmak için kullanılır.

 

Küçük Çikolata Makinesi, müşterinin seçebileceği toplam dört kapasite modeline sahiptir: Her partiye 8 kg çikolata ile PE8 küçük çikolata kaplama,PE15 küçük çikolata kaplama makinesi, parti başına 15 kg çikolata ile, parti başına 25 kg çikolata olan PE30 ve parti başına 45 kg çikolata olan PE60.

 

Mini çikolata kaplama makinesi erime küpünden, kaplama cihazından ve soğutma taşıyıcıdan oluşur.sıcaklık sıcak tutmaÇikolata kaplamasını sağlamak için veya manuel tip çikolata depolayıcı olarak kullanılabilir.Ticari çikolata enrober erime tenceresine monte edilebilir bir deposting nozzle ile gelir, o zaman depolama nozel çikolata sıvısını el ile elden verilen çikolata kalıbına sızdırır.

 

Çikolata kaplama makinesi en çok gıda üretiminde diğer gıda makineleriyle koordinasyon için kullanılır: 1.Çikolata kaplama makinesikullanıldıktan sonraGranola bar makinesi2. Çikolata kaplama makinesi, çikolata yapıştırma makinesinin yapımından sonra kullanılır.Otomatik yapıştırma makinesi3. Çikolata kaplama makinesinin kullanımıenerji çubuğu makinesi4. Çikolata kaplama makinesinin kullanımı ayrıca protein çubuklarına, tahıl çubuklarına ve enerji çubuklarına çikolata kaplama makinesinin kullanılması için de kullanılır.protein enerji topu makinesiprotein ve enerji toplarına çikolata yapıştırmak için.

 

 

Sıcak satış enrober çikolata makinesi 0

Tip 1: Çikolata kaplama makinesi + 3.2M Soğutma tüneli

Sıcak satış enrober çikolata makinesi 1

Tip 2: Çikolata kaplama makinesi + 2M Fan soğutma taşıyıcı

Sıcak satış enrober çikolata makinesi 2

 

Özellikler:

 

PE8/PE15/PE30/PE60 Ticari küçük çikolata kaplama özellikleri:

 

Model PE8 PE15 PE30 PE60
Kapasite 8 kg çikolata/parti 15 kg çikolata/parti 30 kg çikolata/parti 60 kg çikolata/parti
Kemer hızı 2 metre/dakika 2 metre/dakika 2 metre/dakika 2 metre/dakika
Enrober ağ kemerinin genişliği 180 mm 180 mm 180 mm 300 mm
Tünel PU kemer genişliği 200 mm 200 mm 200 mm 400 mm
Isıtma yöntemi Elektrikli ısıtma Elektrikli ısıtma Elektrikli ısıtma Elektrikli ısıtma
Voltaj 220V, tek fazlı 220V, tek fazlı 220V, tek fazlı 220V, tek fazlı
Güç 1.8kw 2kw 2.8kw 3.1kw
Boyut 2000x5701350 2000x640x1350 3200x710x1350 3400x910x1400
Ağırlık 80KG 100 kg 190 kg 240 kg
 

 

 

Uygulama:

 

Kaplı gıdaPE30 Çikolata kaplama makinesi:

 

Sıcak satış enrober çikolata makinesi 3

Sıcak satış enrober çikolata makinesi 4

 

 

PE30 küçük çikolata kaplama hattı ile çalışan protein bar makinesi video:

 

 

PE30 küçük çikolata kaplama makinesi ile tarih çubuğu makinesi video:

 

 

PE30 Enerji topu videosu için küçük çikolatalı enrober makinesi:

 

Enrobing Makinesi ve Soğutma Tünelini:

 

Çikolata Soğutma Tüneli, bir buzdolabına benzer içi soğutma ünitesine sahip uzun bir yapıdır. Bu soğutma tüneli, Çikolata Enrobing Makinemizle birlikte çalışır.Kullandığımız soğutma tüneli ünitesi ünlü marka Copeland ve gücü 3.5KW, iyi ve hızlı soğutma etkisi yaratabilir. soğutma tünel farklı tünel uzunluğu ve kompresör gücü ile özel yapılabilir. biz özelleştirilmiş 4meter, 6meter,3P ile 8 metre ve 10 metre soğutma tüneli, 5P veya 8P kompresör müşterinin gereksinimlerine göre.

 

Çikolata kaplama makinesi sıvı çikolata şelalesi yaratır, bu da ürünlerin soğutma tünelinden geçmeden önce geçmesini sağlar.Çikolata batırılmış gıda, fazla çikolata pastasını çıkarmak için hava perdeinin altına ve titreşimli bir tabakın üzerine geçecektir.Daha sonra çikolata batırılmış yiyecek hızlı kurutma için Soğutma Tüneli'nden geçecek ve paketleme makinesi tarafından hemen paketlenebilir.

 

Sürekli çikolata sıvısı beslenmesini nasıl sağlayabilirim?


100L Çikolata erime tankı

Sürekli çikolatalı sıvı besleme için müşteriye küçük boyutlu 100 litrelik çikolatalı erime tankı özel yapıyoruz.100 litrelik çikolata erime tankının içinde çikolata bloklarını sıvıya ısıtmak ve eritmek için kullanılan ısıtma boruları vardır.Bu çikolata erime tankı ekipmanıyla, enrobing verimliliğini büyük ölçüde artırabilir, çikolata erime zamanında çok fazla tasarruf edebilir...Müşteriler sürekli çikolata sıvı besleme sağlamak için küçük veya büyük çikolata enrobing hattına bağlayabilirsiniz- Evet.

Sıcak satış enrober çikolata makinesi 5

Çikolata pompası

5 M3 çikolata besleme pompası, çikolata enrober makinesine ve çikolata erime tankına bağlanmak için kullanılır.Çikolatalı sıvı erime tankından enrober tankına doğru miktarda aktarılır.Çikolatalı sıvıları aktarmak için tüm makineleri bağlamak için kabuklu bağlantı boruları kullanılır.

Sıcak satış enrober çikolata makinesi 6

Çikolata neyi örtüyor?

 

Çikolata kaplama, kek, cips, fıstık, patlamış mısır, kurabiye ve fıstık enerji çubukları gibi ürünlere lezzetli bir çikolata kaplaması sağlamak için çikolatanın bir "şelalesi" kullanan bir işlemdir.Kaplama sütten oluşabilir., koyu veya beyaz çikolata ve diğer kaplamalar.Ürünün alt kısmı aynı anda bir çikolata havuzunun üzerinden geçerek kaplanır..

Geleneksel olarak, enrobing veya kaplama işlemi genellikle dolguyu, şekerlemeyi veya atıştırmalığı ısıtılmış çikolataya elle batırarak elle yapılıyordu.

 

Çikolata kaplama makinesinin özellikleri nelerdir?

 

Çikolata kaplama makinesi bu işi manuel olarak yapmaktan çok daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapabilir.Çikolata kaplama veya çikolata kaplama hızlı bir şekilde oluşturmak için ısıtılan çikolata perdesinin altına merkez veya şekerleme taşımak için bir kemer sistemi kullanmak.

Çikolata kaplama makinesi, küçük ve büyük işletmeler için üretimi kolaylaştırır ve çikolata tarçınlarının, kaplı çikolata protein çubuğunun veya enerji çubuğunun otomatik üretiminin kurulmasına yardımcı olur.kurabiyeler, vb.

Chocoate kaplama makinesi tek başına veya diğer ekipmanlarla eşleştirilebilir. Pulp ile kaplanması gereken çeşitli diğer ürünler için uygundur. Bir makine çok amaçlıdır,Ve müşteriler güvenle satın alabilirler..

 

Çikolata kaplama makinesi için satış sonrası hizmet nedir?

 

1Tüm çikolatalı süsleme makinelerimizin garanti süresi bir yıldır.Herhangi bir arıza olursa ücretsiz bakım hizmetleri ve bileşen ve aksesuarların ücretsiz değiştirilmesi yapılacaktır..

2Çikolata kaplama makinesinin boyutu, müşteri gereksinimlerine göre kişiselleştirilebilir, böylece yiyecek ekipmanınıza doğrudan bağlanabilir.protein topu makinesi veya maamoul üretim hattı,Ürünler ahşap kutular, ahşap çerçeveler, filmler vb.

3Tüm çikolata kaplama makineleri detaylı talimatlar ve bazı hassas aksesuarlar, kullanıcı kılavuzu, operasyon videosu, eğitim videosu ile birlikte gelir.Enrobing çikolata makinesi için temizlik ve montaj videosu sağlanacaktır.Ayrıca zamanında çevrimiçi teknik destek sağlayacaktır.

4Ekipmanın garanti süresi boyunca giyim parçaları rastgele ücretsiz olarak sağlanacaktır.Ve ekipmanları uygun bir fiyata bakım için gerekli yedek parçaları sağlayacağımıza söz veriyoruz..

 

Çikolata Enrober makinesini nasıl satın alırım?

 

Çikolata makinesini satın almadan önce detaylı talepleri ile birlikte sorgularınızı bize gönderin ve size teklif ve fiyatlarla birlikte birkaç çözüm sunacağız.Sonra günlük gereksinimlerine ve bütçene göre en uygun çikolata enrober makinesini seçebilirsin.

Çikolata yapıştırma makinesi, hayal edebileceğiniz her şeyi katı, tek tip çikolata tabakasıyla kaplayabilir.önemli miktarda işgücünü tasarruf etmek ve sıradan atıştırmalıkları çikolata kaplı şekerlemeye dönüştürmekAyrıca çikolata kaplama makinemiz aynı anda bir veya birkaç farklı çikolata (beyaz veya koyu) kaplayabilir.

 

Hangi boyutlar / türler var?
Genellikle çikolatalı enroberin vücudu kirlenmeyi en aza indirmek için paslanmaz çelikten yapılır.Endüstriyel boyutlu makinelerden ′′ saatte binlerce öğeyi işleyen 400 mm'den fazla kemerli ′′ çok daha küçük makinelere kadarGenellikle kemer ne kadar genişse, enrober her partiye daha yüksek erime kazanı kapasitesi üretir. Ayrıca çikolatayı iyi kurutmak için daha uzun soğutma tüneline eşleşir.

 

Çikolata Enrober Fiyatlandırma mı?
Çikolata bezleri genellikle tam olarak alıcının evrensel talebine göre yapılır, çünkü belirli bileşenler eklenebilir veya çıkarılabilir ve kemer genişlikleri özelleştirilebilir.Genelde müşteriler 15 kg çikolata ve 3 kg çikolata seçerler.Küçük işletmeler için.2m soğutma tüneli, bu bizim çok sıcak satılan modelimiz ve stokta makinemiz var. Bu tür çikolata kaplama hattını satın almak alıcıya önemli miktarda zaman ve para kazandıracaktır.Çikolata kaplama makinesinin fiyatı 13 ABD doları civarındadır.,500Ancak müşteri soğutma tüneline sahipse veya başka bir işleme girmek isterse, müşteri sadece çikolata kaplama makinesini veya bu durumda soğutma fanı olan 1 metrelik bir bant taşıyıcı ile çikolata kaplama makinesini satın alabilir.,Fiyat çok düşük olacak, sadece 4500-6000 dolar lazım.500Tabii ki müşteriler çok fazla çikolata kaplayacak veya iki farklı çikolata kaplamak isterlerse, bunu yapabilecek büyük 400 mm çikolata kaplama hattımız da var...500 litrelik çikolata erime deposu ve çikolata pompasını bu enrobing hattına bağlamak için kullanıyorumÇikolata kaplama veya daldırma etkisini büyük ölçüde artırabilir, fiyatı yaklaşık 23 ABD dolarıdır.000.

 

Çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı?

Çikolata batırılmış granola çubuğu veya çikolata kaplı çubuğu çok popüler bir gıdadır,farklı malzemelerle yapılabilir ve bir tabakalı çikolata ile kaplanabilir.Müşteriler, istedikleri tarife göre farklı çikolata çubuğu yapabilir ve ardından bitmiş çikolata çikolata kaplama hattına koyabilirler.Eğer müşteriler bunu otomatikleştirmek ve verimliliği artırmak isterlerse, enerji çubuk makinesi veya protein çubuk ekstrüder makinesini alabilirler ve küçük enroberimize bağlayabilirler.Müşteriler sadece karışımı iyi hazırlamak ve enerji bar makinesinin veya granola bar makinesinin hopperine karışımı koymak gerekir,Bar, granola makinesinin ekstrüzyon kalıbı ile şekillendirilebilir ve daha sonra bitmiş bar, çikolata kaplama makinesinden tamamen kaplanmak veya kısmen kaplanmak için taşıyıcı bantla geçecektir..

 

 

Bizim Hakkımızda

 

Shanghai Papa Industrial Co., LTD, Çin'de çikolata makineleri, özellikle de çikolata kaplama makineleri için önde gelen uzman olmuştur.Biz hem endüstriyel çikolata enrobing makine ve ticari çikolata enrobing makine mevcut farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılamak içinMüşterilerimiz için özel olarak tasarlanmış ve enerji tasarrufu sağlayan ilgili ticari soğutma tünellerimiz var.Çikolatalı enrober makinelerimiz CE sertifikasıyla onaylanmıştır ve dünyaya sıcak ihraç edilmektedir.Özellikle ABD ve Avrupa'da.

 

İsteğe bağlı cihazlar:

 

1.P307 protein çubuk makinesi

 

Bizim P307 Protein bar makine üreticimiz, özellikle protein barı, meyve barı, enerji barı, hindistancevizi barı, çikolata barı ve benzeri birçok bar türü yapmak için tasarlanmış yeni bir ekstrüder makinedir.Çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalı çikolatalıAyrıca otomatik akış sarma makinemize bağlanabilir ve karışımdan hazır çikolata çubuğu yapabilirsiniz.

Sıcak satış enrober çikolata makinesi 7

İstediğiniz Zaman Bize Ulaşın

86--13818681174
Adres: Kat 1, Bina 1, No.1929, Baziqiao Yolu, Nanqiao Kasabası, Fengxian Bölgesi, Şanghay, Çin. Posta kodu:201400
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin